جلوگیری از چین و چروک لب

4 راه عملی برای جلوگیری از چین و چروک لب

خطوط رژ لب که خطوط سیگاری نیز نامیده می شود؛ بخشی طبیعی از روند پیری هستند. این خطوط کوچک و ظریف معمولاً از بالای لب به صورت عمودی کشیده می شوند (شکاف های عمودی) اما می توانند در اطراف دهان نیز ظاهر شوند.

این خطوط توسط عوامل مختلفی از جمله سیگار کشیدن، آسیب خورشید و حرکات مکرر عضلات در طول زمان ایجاد می شوند. متأسفانه، چین و چروک های لب می توانند ما را پیرتر از آنچه که هستیم نشان دهند. خوشبختانه، ما پنج راه عملی داریم که می‌توانید به پیشگیری یا کاهش خطوط لب کمک کنید.

ضدآفتاب لب

راهکار کاهش یا پیشگیری از چروک شدن لب ها:

به طور روزانه از ضد آفتاب استفاده کنید!

قبلاً گفته‌ ایم و باز هم خواهیم گفت، کرم ضد آفتاب ضروری ترین محصول پوستی شما برای مبارزه با علائم پیری است! اغلب ما، دائما به صورت خود کرم ضد آفتاب می زنیم، ما فراموش می کنیم که از آن روی لب ها هم استفاده کنیم. بنابراین، دفعه بعد که از کرم ضد آفتاب خود استفاده می‌ کنید، حتماً لب‌هایتان را سخاوتمندانه با کرم ضدآفتاب پوشش دهید و به یاد داشته باشید که هر دو ساعت یک ‌بار در مقابل نور مستقیم خورشید، آن را تجدید کنید. برای دیدن لیست ضدآفتاب های موجود اینجا کلیک کنید.

به پشت بخوابید!

بله، چین و چروک می تواند در اثر عاملی مانند نحوه خوابیدن نیز ایجاد شود. در حالی که خواب زیبایی شما از بسیاری جهات مهم است، اما نحوه خوابیدن نیز بسیار مهم است. خوابیدن به پهلو به طوری که صورت شما با روبالشی نخی تماس پیدا کند، می تواند منجر به ایجاد خطوط خواب عمیق، از جمله در ناحیه اطراف لب ها شود. به پشت خوابیدن بهترین نوع خواب است، اما اگر نمی توانید به پشت بخوابید چطور؟ سعی کنید روبالشی نخی خود را عوض کنید و روبالشی ابریشم استفاده کنید تا صورتتان روی پارچه مچاله نشود.

لب های خود را لایه برداری کنید!

بیایید صادق باشیم، اگر لب های خود را لایه برداری نکنید، ضرر می کنید! لایه برداری منظم با یک اسکراب ملایم نه تنها به رفع خشکی پوست لب، جلوگیری از تغییر رنگ و صاف کردن لب های شما کمک می کند، بلکه به تولید سلول های سطحی جدید پوست نیز کمک می کند.

لایه برداری لب

 بعد از لایه برداری پوست لب را مرطوب کنید!

بعد از لایه برداری، زمان مرطوب کردن لبهاست. بالم لب هایی که سرشار از مواد مغذی و ترکیبات ضد پیری هستند؛ معجزه می‌ کند. استفاده منظم از بالم لب به افزایش گردش سلولی، کاهش خطوط ریز و تقویت پوست کمک می کند. برای این کار می توانید از ماسک خواب لب لانیج استفاده بکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!