چگونه لب های صورتی و خوشرنگ داشته باشیم؟

چگونه لب های صورتی و خوشرنگ داشته باشیم؟

برای داشتن لب های صورتی و خوشرنگ تنها کافی است که چند مرحله زیر را دنبال کنید. با انجام چند کار ساده از شر لب های کدر و تیره رها خواهید شد.

مرحله اول: لایه برداری لب

لایه برداری لب ها یک روش اصولی برای رهایی از شر سلول های مرده پوست است. در این آموزش ویدئویی از اسکراب شکر NCLA beauty استفاده شده است. همچنین شما می توانید در منزل اسکراب لب خانگی تهیه کنید. برای انجام این کار، آموزش 6 اسکراب خانگی برای داشتن لب های نرم و خوشرنگ را ببینید. با پاکسازی سلول های مرده پوست لب، کدری و خشکی لب ها برطرف می شود. بعد از لایه برداری به کمک یک پد نرم، به آرامی و با ملایمت پوست لب خود را تمیز کنید (مانند ویدئو زیر).

لایه برداری لب با اسکراب شکر

مرحله دوم: ماسک لب

اگر لب های نرم و هیدراته می خواهید؛ ماسک لب مهمترین مرحله است. زیرا ماسک لب مرطوب کنندگی بالایی دارد و رطوبت را به لایه های عمیق پوست لب می رساند. به خصوص زمانی که با اسکراب شکر پوست لب خود را لایه برداری کرده اید؛ بهتر است از ماسک لب استفاده بکنید. در این ویدئوی آموزشی از ماسک لب لانیج استفاده شده است. بعد از 10 دقیقه ماسک لب را پاک کنید.

ماسک لب لانیج
تومان ۱۵۵,۰۰۰تومان ۵۸۰,۰۰۰
پاک کردن

مرحله سوم: بالم لب

آخرین مرحله از این آموزش جذاب استفاده از بالم لب است. در این مرحله می توانید از روغن لب نیز استفاده کنید. چون باعث ظاهر نرم، نچرال و زیبا می شود.

بالم لب

ویدئوی آموزش مرحله به مرحله داشتن لب های صورتی و خوشرنگ:

ویدئوی زیر، 3 مرحله ساده را برای داشتن لب هی نچرال خوشرنگ به شما آموزش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!