دابل کلینزیگ چیست؟

پاکسازی دو مرحله ای پوست چیست؟

ما اغلب به محصولات پوستی کره ای روی می‌آوریم تا در یافتن پوستی زیبا به ما کمک کنند. پاکسازی دو مرحله ای پوست با دو بار شستن صورت تفاوتی ندارد. ایده پاکسازی دو مرحله ای یا دابل کلینزینگ، احتمالاً برای روتین های زیبایی دختران تنبل کمی زیاد به نظر می رسد؛ اما چند دقیقه شست و شو و پاکسازی اضافی، می تواند دنیای از مراقبت از پوست شما را متحول کند.

در این مقاله تمام اطلاعات لازم در مورد پاکسازی دو مرحله ای آورده شده است. این اطلاعات شامل فواید آن و بهترین محصولات برای استفاده برای هر نوع پوست می باشد. برای اطلاعات بیشتر، ادامه مقاله را مطالعه کنید.

دابل کلیزنینگ با محصولات کره ای

پاکسازی دو مرحله ای چیست؟

پاکسازی دو مرحله ای شامل شستن صورت با استفاده از دو محصول است: یک پاک کننده مبتنی بر روغن و سپس یک شوینده مبتنی بر آب. این روش آلودگی‌هایی را که روی پوست شما نشسته، همراه با آرایش، چربی اضافی و پوست مرده را از بین می‌ برد. مرحله اول ناخالصی‌ های مبتنی بر روغن مانند سبوم، SPF، آرایش و آلاینده‌ها را از بین می‌ برد، در حالی که مرحله دوم ضایعاتی مبتنی بر آب، مانند عرق و کثیفی را پاک می‌ کند.

چگونه دابل کلینزینگ یا پاکسازی دو مرحله ای را انجام دهیم؟

شستشوی دو مرحله ای بسیار ساده است و شامل دو مرحله آسان است: تمیز کردن با فرمول روغنی و سپس یک شوینده مبتنی بر آب. ما این دو مرحله را برای شما شرح می دهیم:

  • 1. اولین مرحله پاکسازی دو مرحله ای، شامل روغن پاک کننده، بالم یا میسلار واتر است. یکی از این سه را روی پوست خشک بمالید تا آرایش، سموم، آلودگی، SPF و سبوم تجزیه شود.
  • 2. پس از شستشوی روغن پاک کننده، به سراغ شوینده دوم خود بروید که باید بر پایه آب باشد. به طور معمول پوستتان را بشویید. این مرحله صورت شما را عمیق‌تر تمیز کرده و بقایای مرحله قبلی پاک کننده های مبتنی بر روغن را نیز از بین می برد و اطمینان حاصل می کند که تمام ناخالصی ها پاک می شوند.
شستشوی دو مرحله ای پوست

فواید پاکسازی دو مرحله ای

  • پاکسازی دو مرحله ای سرشار از فواید مراقبت از پوست است. این فواید از کمک به جلوگیری از آکنه تا باز کردن آرام منافذ را شامل می شود.
  • تجمع سبوم باعث عفونت هایی می شود که منجر به آکنه می شود. پاک‌ کننده‌های روغنی در از بین بردن کثیفی‌های روغنی، باقیمانده‌ها، مواد آرایشی و مهم‌تر از همه سبوم، که در صورت داشتن آکنه بیش از حد تولید می‌شود؛ عالی هستند.
  • کارایی سایر محصولات مراقبت از پوست را بهبود می بخشد. پس از استفاده از این روش، شما متوجه خواهید شد که دو مرحله ملایم بهتر از یک فرمول قوی برای شست و شوی صورت است.
فواید دابل کلینزینگ

سخن آخر

پاکسازی دو مرحله ای به چند دلیل یک تکنیک شستشوی صورت مفید است. فرآیند دو مرحله ای به از بین بردن کثیفی، باقی مانده، آرایش و سبوم بر پایه روغن کمک می کند. همچنین این روش تضمین می کند که پوست شما کاملاً تمیز می شود و جذب سرم ها و کرم های مرطوب کننده را آسان تر می کند. افزودن یک پاک کننده مبتنی بر روغن و آب به روتین شما می تواند تغییرات بزرگی ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!