نقد و بررسی کرم سراماید ایلیون

نقد و بررسی کرم مرطوب کننده سراماید ایلیون

مرطوب‌ کننده‌ ها، دسته‌ ای از محصولات مراقبت‌ پوستی هستند که ما در روتین پوستی خود از آن ها استفاده می کنیم. درست است که ضدآفتاب ها اساسی ترین جزء روتین مراقبتی محسوب می شوند؛ اما با این حال، مرطوب کننده های پوستی، مسلما یکی از مهم ترین محصولاتی هستند که ما برای حال خوب پوستمان استفاده می کنیم.

مرطوب‌ کننده‌ ها ممکن است هیجان‌ انگیزترین محصول مراقبت از پوست نباشند؛ اما آخرین لایه‌ای هستند که ما روی پوست خود استفاده می‌ کنیم. مرطوب کننده ها، محصولاتی هستند که ما به آن ها متکی هستیم تا از ما در برابر از دست دادن رطوبت محافظت کنند، تا تمام لایه‌های ارزشمند دیگر کار خود را روی پوستمان انجام دهند.

در این بلاگ از مجله لی لی اسکین به نقد و بررسی، کرم مرطوب کننده سراماید ایلیون می پردازیم. این کرم آنقدر محبوب و به صرفه است که قطعا عاشقش خواهید شد.

کرم سراماید ایلیون-لی لی اسکین

واژه ato در کرم کنسانتره سراماید ایلیون به چه معناست؟

آتو کرم چیست؟ در کره “ato” به کلمه آتوپیک اشاره دارد و از این رو پوست حساس را توصیف می کند (درماتیت آتوپیک را در نظر بگیرید). بسیاری از محصولاتی که برای انواع پوست های حساس طراحی شده اند؛ از عبارت “ato” استفاده می کنند تا به شناسایی محصول خود به عنوان “مناسب پوست حساس” کمک کنند. برند ایلیون، کرم آتو کنسانتره خود را اینگونه شرح می دهد:

این کرم، حاوی کمپلکس سراماید است. کمپلکس سراماید استفاده شده در فرمولاسیون کرم ایلیون، یک ماده ثبت اختراع شده توسط کمپانی های Amorepacific و AESTURA است و از اولین فناوری کپسولاسیون سراماید در جهان استفاده می کند. این کپسول ها، سرامایدهایی که سد دفاعی پوستی را تشکیل می دهند را در خود محصور می کنند و به انتقال و جذب ترکیبات فعال در عمق پوست کمک می کنند. بیایید با کمپلکس پوست سراماید شروع کنیم. Amorepacific (شرکت مادر Illiyoon) و برند وابسته به آنها Aestura یک کمپلکس شبه سراماید (ساخت آزمایشگاهی Hydroxypropyl Bispalmitamide MEA) ایجاد کرده اند که به روشی جالب و از طریق کپسول ها به پوست شما می رسند.

این کپسول ها در کرم ایلیون، به صورت تکه های سفید کوچکی ظاهر می شوند که وقتی کرم را روی پوست خود می زنید، می ترکند و ذوب می شوند. هدف از این کار، این است که سرامیدها در سطح عمیق تری جذب پوست شوند و بنابراین برای ترمیم و محافظت از پوست عملکرد موثرتری داشته باشند.

نکته: این کرم فاقد عطر، اسانس و الکل است.

بررسی کرم مرطوب کننده سراماید ایلیون-لی لی اسکین

ترکیبات استفاده شده در کرم مرطوب کننده ایلیون:

  • هیدروکسی پروپیل بیسپالمیتامید MEA: این ترکیب، همچنین به عنوان سراماید PC 104 شناخته می شود و یک سراماید ساخته شده در آزمایشگاه است که از مزایای سراماید 3 (سراماید NP) تقلید می کند. ادعا می شود که سنتز سرامایدهای آزمایشگاهی یا شبه سرامایدها نسبت به سرامایدهای سنتی ساده تر و ارزان تر هست. اثربخشی سراماید PC 104 مورد مطالعه قرار گرفته و به این نتیجه رسیده است که برای درمان اگزما، کاهش از دست دادن آب ترانس اپیدرمی و بهبود صافی پوست موثر است.
  • در این فرمولاسیون این کرم از اسید چرب و کلسترول استفاده شده است.
  • Illiyoon برندی است که تمرکز خود را بر ترکیب علم مراقبت از پوست با ترکیبات میراث سنتی کره ای قرار داده است. عصاره جینسنگ، سویای تخمیر شده، عصاره مگنولیا و عصاره دانه پریلا اوسیمویدس همگی ترکیباتی با خواص ضد التهابی برای پوست هستند.

بافت و عملکرد کرم سراماید ایلیون:

این یک کرم بافت بسیاری سبکی دارد؛ وقتی شروع به پخش کردن آن روی صورتتان می کنید، تفاوت را خواهید دید. هنگام پخش کرم ممکن است بتوانید کپسول ها را روی پوست خود احساس کنید.

بافت کرم سراماید ایلیون

کرم ایلیون، به راحتی پخش می شود و خیلی سریع هم جذب پوست می شود. همانطور که قبلا گفته شد، این یک کرم بافت سبکی دارد که یک لایه محافظ روی پوست ایجاد می کند. چیزی که واقعاً در مورد این کرم خاص است، این است که هیچ نشانه ای از چربی یا برق پوست ندارد.

اکثر کرم‌ های مرطوب کننده ظاهری سنگین همراه با چربی بر روی پوست به جا می گذارند و در نتیجه احتمالا، بعد از استفاده چهره‌ای نیمه چرب داشته باشید یا «زمان جذب» طولانی‌تری ایجاد می‌ کنند. ولی کرم سراماید ایلیون، اصلا چرب و سنگین نیست و احتمالا همان چیزی است که دوس خواهید داشت.

جذب کرم سراماید ایلیون روی پوست

نتیجه گیری:

کرم مرطوب کننده سراماید ایلیون، یک کرم مرطوب کننده کاملا ایده آل و عالی است. زیرا؛

  • مغذی و مرطوب کننده پوست های خشک است.
  • ترمیم کننده سد دفاعی پوست های آسیب دیده است.
  • برای زیرساز ضد آفتاب و آرایش مناسب است.
  • دهیدراتگی پوست را درمان می کند.
  • حجم بالایی دارد و کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی است.
  • برای انواع پوست مختلط، خشک، دهیدراته و حساس توصیه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!