نقد و بررسی روغن پاک کننده آرایش اپیو- لی لی اسکین

نقد و بررسی روغن پاک کننده آرایش اپیو

یکی دیگر از روغن های پاک کننده آرایشی که حتما باید امتحان کنید؛ روغن پاک کننده عمیق A’pieu، است که برای انواع پوست و حتی پوست های حساس مناسب است. در این مقاله از مجله لی لی اسکین، به نقد و بررسی کوتاه از این روغن پاک کننده آرایش پرداخته ایم!

پکیجینگ، بافت و نحوه استفاده از روغن پاک کننده آرایش اپیو

این روغن پاک کننده آرایش، در یک بسته 160 میلی لیتری پمپی بسته بندی شده است و آبی رنگ است. بافت مایع و بی رنگ دارد که به راحتی روی صورت پخش می شود. می توانید از این محصول در روتین شب به عنوان اولین پاک کننده برای پاک کردن کرم ضد آفتاب و آرایش های سبکتان استفاده بکنید. برای استفاده از روغن اپیو مراحل زیر را دنبال کنید:

نقد و بررسی روغن پاک کننده آرایش اپیو
  1. مقدار کافی از روغن را در دستان خود بریزید، سپس به آرامی روی صورت خشک ماساژ دهید.
  2. بعد از اینکه آرایش شروع به محو شدن کرد، صورت خود را با آب بشویید تا تمیز شود و به شستشوی صورت و روتین مراقبت از پوست همیشگیتان ادامه دهید.
  3. از ماساژ دادن طولانی مدت صورت خود با استفاده از این روغن پاک کننده خودداری کنید، زیرا می تواند منافذ شما را مسدود کند و باعث آکنه شود. این محصول واقعاً به راحتی قابل شستشو است، احساس لغزندگی روی صورت شما باقی نمی گذارد و باعث خشکی صورت شما نمی شود.
روغن پاک کننده آرایش اپیو

کارآیی روغن اپیو

همانطور که در عکس مشخص است این محصول برای پاک کردن آرایش های سبک مانند کانسیلر و تینت لب کاملا موثر است و فقط یک پمپ از ان برای کل صورت کافی است. اما، اگر هر روز آرایش سنگین و ضدآب می کنید، ممکن است به 2-3 پمپ نیاز داشته باشید.

مطمئناً کسانی که پوست چرب و مستعد آکنه دارند، ممکن است با روغن پاک کننده عمیق A’pieu مخالف باشند زیرا احساس می کنند؛ می تواند باعث ایجاد جوش شود. اما بر اساس تجربه مصرف کنندگان، این روغن پاک کننده کاملا ایمن است و پوست را تحریک نمی کند.

برای کسانی که در مورد رایحه و محتوای الکل موجود در این محصول نگران هستند، باید گفت که اصلا جای نگرانی نیست. از آنجایی که این دو ماده بعد از فنوکسی اتانول قرار دارند، می توان گفت که سطوح آن نیز بسیار کم است.

نحوه مصرف روغن اپیو-لی لی اسکین

نتیجه گیری درمورد روغن پاک کننده آرایش اپیو:

این روغن پاک کننده، برای پاک کردن باقی مانده کرم ضد آفتاب و آرایش سبک روی صورت بسیار عالی است. شستشوی آن سخت نیست و احساس لغزندگی روی صورت شما باقی نمی گذارد. حجم بالایی دارد و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است.

تاثیر روغن اپیو روی آرایش های ضدآب-لی لی اسکین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!