بررسی ضدآفتاب ساینیک

نقد و بررسی اسنس ضدآفتاب ساینیک

Scinic یک برند کره ای است که نام آن نمادی از “Science”، “Natural” و “Clinic” است. این برند نیز، مانند بسیاری دیگر از برندهای کره ای، بر ترکیبات “طبیعی” و رویکرد علمی خود تأکید دارد. ضدآفتاب های ساینیک، توسط شرکت معتبر کولمار تولید می شوند و در سال 2020 به طور مستقل مورد آزمایش و تست اس پی اف قرار گرفتند. با توجه به محبوبیت اسنس ضدآفتاب ساینیک تصمیم گرفتیم که نقد و بررسی مختصری از این محصول را در مجله لی لی اسکین داشته باشیم.

همانطور که می دانید؛ اغلب ضدآفتاب های کره ای، هر سال دوباره فرموله می شوند، بنابراین درصورتی که ضدآفتاب شما با عکس های این بلاگ متفاوت بود نگران نباشید. احتمالا شما ورژن جدید ضدآفتاب ساینیک را خریداری کرده اید.

ضدآفتاب مایلد ساینیک

فیلترهای استفاده شده در فرمولاسیون ضدآفتاب ساینیک:

توضیحاتطیف محافظتنوعفیلتر ضدآفتاب
پایداری بالا، می تواند تا 10٪ استفاده شود، به جز ایالات متحده و کانادا در همه جای دنیا موجود است.محافظت بالا در برابر اشعه ماوراء بنفش (320-400 نانومتر) با حداکثر محافظت در 354 نانومترشیمیایی / آلی
دی اتیل آمینو هیدروکسی بنزوئیل هگزیل بنزوات / Uvinul A Plus
بسیار مقاوم در برابر نور، در جاهای دیگر به جز ایالات متحده موجود است.طیف گسترده (UVA و UVB، 280-400 نانومتر، حداکثر در 310-345 نانومتر)
شیمیایی / آلی
بیس اتیل هگزیلوکسی فنول متوکسی فنیل تریازین / Tinosorb S
مایع بی رنگ تا زرد کم رنگ با روکش زیبا و غیر براق. می تواند آووبنزون را تثبیت کند و با انسولیزول به خوبی کار می کند.UVB (290-320 نانومتر)، حداکثر در 312 نانومترشیمیایی / آلی
پلی سیلیکون-15 / Parsol SLX
بسیار مقاوم در برابر نور! در ایالات متحده موجود نیست، می تواند به تثبیت فیلترهای دیگر (به عنوان مثال Octinoxate) کمک کند.طیف گسترده (UVA و UVB، 280-400 نانومتر، پیک در 305 نانومتر و 360 نانومتر)
شیمیایی / آلی
Tinosorb M / متیلن بیس بنزوتریازولیل تترمتیل بوتیل فنل
پودر محلول در روغن، بی بو و بی رنگ، در جاهای دیگر به جز ایالات متحده و کانادا موجود است.
فیلتر اشعه ماوراء بنفش مقاوم در برابر نور، (280-320 نانومتر) با حداکثر حفاظت 314 نانومتر
شیمیایی / آلی
اتیل تریازون / Uvinul T 150
بسیار محلول در روغن، مناسب برای فرمولاسیون های ضد آب و مقاوم در برابر آب، بسیار مقاوم در برابر نورUVB و UVA II (حفاظت تا 310 نانومتر)
شیمیایی / آلی
دی اتیل هگزیل بوتامیدو تریازون / ایسکوتریزینول

اس پی اف این ضدآفتاب به طور مستقل آزمایش شده است: نتیجه آن SPF 56.7 (+/- 7.5) و PA 23.51 (+/- 2.42) است.

بافت ضدآفتاب ساینیک:

این کرم ضدآفتاب، بافت آبکی یا ژل کرم دارد که با ضدآفتاب سان ژل Isntree قابل مقایسه است. در حالی که شبیه یک لوسیون غلیظ به نظر می رسد، اما در تماس با پوست آبکی می شود.

استفاده از کرم پودر روی این ضدآفتاب، به طرز شگفت انگیزی خوب عمل می کند و همچنین ظاهری بسیار زیبا، هیدراته و براق دارد.

بافت ضدآفتاب ساینیک

مقایسه ضدآفتاب ساینیک با ضدآفتاب مرطوب کننده راندلب:

آیا براساس لیست ترکیبات فکر می کنید که Scinic Enjoy Super Mild Sun Essence SPF50 مشابه ضدآفتاب مرطوب کننده راندلب است؟! خیر. درست است که طبق وبسایت INCIDEcoder لیست ترکیبات مشابه است و حتی دو ضدآفتاب، فیلترهای مشابهی دارد، اما از نظر بیشتر مصرف کنندگان Scinic بهتر و مقرون به صرفه تر است. چرا؟ زیرا Scinic، مانند Round Labs از افزودن روغن های ضروری به فرمول خود خودداری می کند. بنابراین، اگر پوست حساسی دارید یا می‌ خواهید مقداری پول پس انداز کنید؛ Scinic برای شما مناسب تر است.

ریویو ضدآفتاب ساینیک

چک لیست اسنس ضدآفتاب ساینیک:

چک لیست ضدآفتاب ساینیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!