قبل از استفاده از فرمژه باید ریمل بزنید ؟

قبل از استفاده از فرمژه باید ریمل بزنید یا بعد از آن؟

با بسیاری از روش‌های منحصربه‌فرد استفاده از لوازم آرایش در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و تیک تاک، می توان به بسیاری از ترفندهای آرایشی پی برد.

ممکن است وسوسه انگیز باشد که تمام این ترفندهای آرایشی محبوب را امتحان کنید، اما برخی از آنها می توانند بیشتر از اینکه مفید واقع شوند، ضرر داشته باشند. یکی از مواردی که باید بیشتر مراقب آن باشید، این است که چگونه مژه های خود را فر کنید. ما در این مقاله به پاسخ سؤال شما درباره زمان فر کردن مژه ها با فر مژه می پردازیم.

قبل از استفاده از فرمژه باید ریمل بزنید یا بعد از آن؟

آیا قبل از فر کردن ریمل میزنید یا بعد از آن؟

بسیاری از علاقه مندان به زیبایی قبل از زدن ریمل، مژه های خود را فر می کنند تا ظاهری چشمگیر به دست آورند. در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند مژه ها را بعد از ریمل فر کنند؛ زیرا این کار به مژه های شما اجازه می دهد در طول روز فر را بهتر نگه دارند. بنابراین آیا واقعاً یک راه “درست” برای انجام آن وجود دارد؟ پاسخ ساده این است: پس از فر کردن مژه ها باید ریمل بزنید.

چرا باید بعد از فر کردن مژه ها ریمل بزنید؟

مهم نیست که چه ترندها یا ترفندهای آرایشی را به صورت آنلاین می بینید، پس از ریمل زدن نباید از فر مژه استفاده کنید؛ زیرا انجام این کار در واقع می تواند به مژه های شما آسیب برساند.

ریمل حاوی موادی مانند موم و روغن است که حتی زمانی که کاملاً خشک شده است، قوام کمی چسبنده دارند. علاوه بر اینکه این کار، مژه‌های شما را به هم می‌ریزد، مژه‌های فر که با ریمل پوشانده شده‌اند می‌توانند به فر مژه بچسبند و کشیده شوند و در نتیجه بریزند. علاوه بر این، مژه ها وقتی با ریمل خشک پوشانده می شوند، بیشتر مستعد شکستن هستند.

استفاده از فرمژه

چگونه مژه های خود را فر کنید؟

اگر مژه های شما فر طبیعی دارند، خود را خوش شانس بدانید؛ زیرا ممکن است حتی نیازی به استفاده از فر مژه نداشته باشید! اما برای کسانی که در از نظر فر بودن مژه کمبود دارند، فر مژه ها ابزاری عالی هستند. آن‌ ها می‌ توانند به بلند کردن و فر کردن مژه‌های شما کمک کنند و به شما ظاهری جذاب تر و درخشان‌تر بدهند.

نکات فر کننده مژه

  • برای بهترین نتیجه، باید مژه های خود را قبل و بعد از زدن سایه چشم فر کنید.
  • فر کردن مژه ها از ریشه تا نوک، بهترین فر را برای شما به ارمغان می آورد.
  • فر مژه های گرم شده مانند اتوی فرکننده عمل می کنند. این فرمژه ها می‌توانند بدون فشار دادن مژه‌ها، فر طولانی‌ مدتی به شما بدهد.
  • اگر فر مژه گرم شده ندارید، می‌توانید با استفاده از سشوار یا آب داغ، فر مژه سنتی را به مدت 10 تا 20 ثانیه گرم کنید.

در نهایت، باید بدانید که بعد از اتمام روز، حتما باید آرایش را از صورتتان پاک کنید تا پوست و مژه های شما آسیب نبینند. برای این کار می توانید از محصولات پوستی کره ای استفاده کنید. از جمله بهترین شوینده ها برای شستشوی صورت می توان به ژل کلینزر گود مورنینگ کوزارکس و همچنین بالم پاک کننده آرایش هیمیش اشاره کرد.

  • فروشگاه لی لی
  • شهریور 16, 1402
  • 817 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!