شیک ترین رنگ موها برای پاییز

بهترین و خاص ترین تنازهای قرمز مو که باید در فصل پاییز امتحان کنید!

آیا از رنگ موهای تکراری خود خسته شده اید؟ آیا برای تغییر مدل موی خود احساس نیاز می کنید اما مطمئن نیستید چه کاری برای شما بهتراست؟ پس چرا سعی نمی کنید با تغییر رنگ موهای خود کمی چهره تان را تغییر دهید؟! اگر به دنبال علامتی بودید که شما را مجبور کند در نهایت ظاهر خود را تغییر دهید؛ در این بلاگ از مجله از لی لی اسکین با ما همراه باشید.

الهام بخش موها با تناژ قرمز:

موهای رنگ شده با تناژ قرمز تیره

موهای رنگ شده با تناژ قرمز تیره

اگر اولین بار است که رنگ موی خود را تغییر می دهید؛ ممکن است کمی تردید داشته باشید که کار درستی انجام می دهید یا خیر! و اگر اینطور است؛ رنگ موی قرمز تیره برای شما ایده آل است. شاید بهتر باشد قبل از استفاده از تناژ قرمز جیغ تر، رنگ قرمز تیره را انتخاب کنید؛ این کار برایتان قابل هضم تر خواهد بود.


رنگ موی قهوه ای با تناژ قرمز

رنگ موی قهوه ای با تناژ قرمز

این رنگ موی قهوه ای ترکیبی از 2 رنگ قرمز و بنفش است. فرقی نمی کند پوست روشن، برنزه یا تیره داشته باشید. این رنگ مو به راحتی با هر رنگ پوستی هماهنگ می شود.


رنگ موی زنجبیلی با تناژ قرمز

رنگ موی زنجبیلی با تناژ قرمز

اگر احساس ماجراجویی می کنید و می خواهید یک تغییر شدید در ظاهر خود ایجاد کنید؛ رنگ موی قرمز زنجبیلی با نیازهای شما مطابقت دارد. اگر پوست روشنی دارید، این تناژ روشن قرمز ظاهر شما را زنده می کند و روشنایی پوست شما را متعادل می کند.


موهانی قرمز نارنجی

موهانی قرمز نارنجی

اگر می خواهید متمایز شوید و توجه همه را به خود جلب کنید؛ این تناژ همان چیزی است که به دنبال آن هستید. این رنگ دوگانه با زیر نور عالی می شود و به موهای شما حرکت و شادابی بیشتری می بخشد.

  • فروشگاه لی لی
  • شهریور 16, 1402
  • 904 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!