اسکین 1004

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

اسکین 1004

اسکین 1004، یک برند کره ای محبوب است که برنده جایزه های مراقبت از پوستی زیادی شده است. این برند، به دلیل تمرکز بر محصولات طبیعی و ضد حساسیت در سراسر دنیا شناخته شده است. در اینجا خلاصه ای از مواردی که باعث تمایز و برتری برند اسکین 1004 از سایر برندها شده است را برایتان آورده ایم:

ترکیبات طبیعی و گیاهی:

عنصر ستاره برند اسکین 1004، Centella Asiatica است که از مزارع بکر ماداگاسکار تهیه می شود. سنتلا آسیاتیکا یا سیکا، یک ترکیب شناخته شده برای تسکین و ترمیم سد دفاعی پوست است.

محصولات اسکین 1004

تمرکز روی پوست های حساس:

محصولات این برند، به گونه‌ای فرموله شده‌ اند که ملایم و تسکین‌دهنده باشند و برای افرادی که پوست حساسی دارند مناسب باشند. همچنین تولیدات برند اسکین 1004، وگان و فاقد تست حیوانی نیز هستند.

ضد جوش بودن:

محصولات skin 1004 به گونه ای طراحی شده اند که غیر کومدون زا هستند، به این معنی که منافذ را مسدود نمی کنند و باعث ایجاد جوش نمی شوند.

دلیل انتخاب نام اسکین 1004 چیست؟

نام SKIN 1004، بازی با کلمات کره ای است. «هزار و چهار» هم‌ آوایی برای «فرشته» در زبان کره ای است و هدف آن‌ها از انتخاب این نام، انعکاس فرشته نگهبان پوست شما است.

کرم سنتلا اسکین 1004

پرفروش ترین محصول اسکین 1004 در دنیا کدام است؟

اسکین 1004، طیف وسیعی از محصولات را در خود جای داده است. یکی از محبوب ترین محصولات این برند آمپول سنتلا اسکین 1004 است. این آمپول سبک با عصاره سنتلا آسیاتیکا فرموله شده است و به دلیل خواص آرام بخش و تسکین دهنده آن شناخته می شود. به دلیل اثربخشی آن در کاهش قرمزی و تحریک، نظرات مثبتی را به خود اختصاص داده است. به طور کلی، SKIN1004 یک رویکرد طبیعی برای مراقبت از پوست ارائه می دهد و با تمرکز بر ترکیبات ملایم و در عین حال موثر برای افرادی که پوست حساس دارند؛ ایده آل است.

برند کره ای اسکین 1004