بیوتی آف جوسان

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

بیوتی آف جوسان

حتما تا حالا اسم برند بیوتی آف جوسان به گوشتون خورده. دوس دارین با قصه تولد این برند محبوب آشنا بشین؟!

سال‌ها پیش در سرزمینی دوردست در قاره آسیا، سلسله‌ای باشکوه به نام جوسان(1910-1392) حکومت می‌کردند. این سلسله، به داشتن بالاترین استانداردهای حکومتی در شرق آسیا معروف بود. به زنان در این دوره القا میشد که زیبایی درونی مهمترین راز زیبایی زنان است. به همین دلیل بانوانی که در این دوره زندگی می‌کردند؛ توجهی به زیبایی پوست و چهره خود نداشتن. این قضیه تا قرن‌ها ادامه داشت و اکثریت جامعه نمی‌دونستن که اوضاع جهان در حال تغییره.

در اوایل قرن 1800، نویسنده‌ای به نام Yi Bingheogak دانش خود در کتابی جمع آوری کرد. این کتاب که Gyuhap Chongseo نام داره؛ به عنوان دایره المعارف زیبایی برای زنان شناخته میشده. در این دوران به زنان طبقه اشراف، آرایش و مراقبت از پوست آموزش داده میشد. دقیقا از همین دوران بود که تاکید بر مراقبت از پوست و زیبایی شدت بیشتری گرفت. بیوتی آف جوسان، برندی هست که به تازگی تاسیس شده و منابعش رو از همین کتاب و طب سنتی کره‌ای الهام گرفته. موسس این برند، علت موفقیتشش رو تکیه بر علم پیشینیان خودش می‌دونه.

خرید محصولات بیوتی آف جیسون

محصولات پرفروش برند بیوتی آف جوسان در لی لی اسکین

ضدآفتاب برنج و پروبیوتیک بیوتی اف جوسان:

کرم ضدآفتاب برنج و پروبیوتیک بیوتی آف جوسان، یه ضدآفتاب شیمیایی هست که حاوی ترکیبات روشن کننده و التیام بخشه. چیزی که این ضدآفتاب رو خاص کرده اینه که به هیچ عنوان احساس چسپندگی به پوست نمیده و خیلی سبکه.

راستی تست spf ضدافتاب beauty of  Joseon توسط دو آزمایشگاه در کره و اسپانیا تکمیل شده. در واقع باید بگم که خیالتون از بابت محافظت کامل این ضدآفتاب راحت باشه!

قیمت ضدآفتاب بیوتی آف جوسان

سرم  deep glow بیوتی آف جوسان:

سرم deep glow  بیوتی اف جوسان، دقیقا همون چیزیه پوست‌های لک‌دار بهش نیاز دارن. این سرم، روشن و یکدست کننده رنگ پوست هست. بافت آبکی داره و سریعا جذب پوست میشه. ترکیبات کلیدی این سرم از beauty of Joseon، آلفا اربوتین و عصاره برنج هستن. عصاره برنج سرشار از آمینواسیدها و ترکیبات معدنی هست که پوست رو رطوبت رسانی می‌کنن. 2% آلفا اربوتین به کار رفته در فرمولاسیون این سرم هم وظیفه داره که از تولید ملانین اضافی در پوست جلوگیری کنه و در نتیجه، ما شاهد ایجاد لک در پوست نخواهیم بود.

خرید سرم آلفا آربوتین و برنج بیوتی اف جوسان