isntree

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

isntree

احتمالا بیشتر شما برند ایزنتری رو با لاین هیالورونیک اسید بشناسید. برند ایزنتری با همین لاین خودش رو به دنیای k_beauty معرفی کرد و آروم آروم به دلیل فرآیند شفاف تولید، ترکیبات و فرمولاسیون ساده و در عین حال موثرش به شهرت رسید. جای تعجب نداره که بدونیم برند ایزنتری توسط بلاگری که اهمیت ترکیبات و استانداردهای صنعتی رو می دونست ایجاد شد. در این مطلب از لی‌لی اسکین قصد داریم به بررسی کامل برند ایزنتری بپردازیم و علت محبوبیتش رو بدونیم.

محصولات ایزنتری

داستان برند ایزنتری

در سال 2008 مقررات تولید محصولات مراقبت از پوست کره به طور چشمگیری به نفع مصرف کنندگان تغییر کرد و سازمان غذا و دارو کره KFDA اعلام کرد که تمامی برندها موظف هستند تمامی مواد تشکیل دهنده محصول رو روی بسته بندی درج کنند.

Jinwoo kim جز اولین بلاگرهایی بود که از وقتی این قانون اجرا شد؛ شروع به نوشتن و آموزش درباره مزایا و مضرات احتمالی ترکیبات کرد. همین عامل باعث محبوبیت بلاگ جینوو کیم شد. Kim به مرور متوجه شد که بیشتر کمپانی ها به جای تمرکز روی ترکیبات، به شدت روی مارکتینگ توجه و سرمایه گذاری کردن. و اینجوری بود که تصمیم گرفت برند ISNTREE راه‌اندازی بکنه.

Isntree بر این عقیده متمرکز هست که با بالا بردن کیفیت به یک رهبر در بازار جهانی تبدیل بشه تا این صنعت رو از بازاریابی دور کنه و برندهای مراقبت پوستی رو به سمت استفاده از مواد سالم و مفید هدایت بکنه. طبق گفته وب سایت این برند، نام ISNTREE برگرفته از عبارات زیر هست:

  • ISland- جزیره‌ای طبیعی که خالص و تمیز هست و تحت تاثیر آلودگی‌ها قرار نگرفته.
  • Natural- استفاده از مواد اولیه خالص طبیعی
  • TREE– درختی تنومند که میوه‌های خوبی به بار میاره و با مصرف کنندگانش رشد می‌کنه.

ارزش برند ایزنتری

این برند وعده‌های متعددی به مصرف‌کنندگان میده، مهم‌ترینشون اینه که «همیشه صادق باشن و  محصولات آرایشی قابل اعتماد تولید کنن». وعده جالبیه و نشون میده که مدیرعامل این برند، قبل از هرچیزی، یه وبلاگ‌ نویس و مصرف‌ کننده محصولات مراقبت پوستی است. جینوو کیم، مدیر عامل برند ایزنتری، قول داده که “برچسپ گذاری ترکیبات محصولات این برند، 100% صادقانه هستش“.

ایزنتری کروتلی فری هست و محصولاتش رو روی حیوانات تست نمی‌کنه. برند Isntree همچنین در تلاش هست تا از ظروف سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت استفاده کنه.