نشانه افزایش سن پوستی

4 نشانه پیری پوست؛ 1 راه حل برای آن

چین و چروک، بافت ناهموار پوست، منافذ باز و لک های تیره، 4 مشکل پوستی رایجی هستند که با افزایش سن اتفاق می افتند. درمان هریک از این مشکلات پوستی به تنهایی، آسان به نظر می رسد. اما اگر بخواهید هر 4 نشانه افزیش سن را به طور همزمان درمان کنید؛ ممکن است فکر کنید که کار سختی پیش رو دارید و احتمالا غیر ممکن باشد. با خواندن این مقاله متوجه خواهید شد که اشتباه می کنید و این کار امکان پذیر است.

نشانه های پیری پوست

4 علامت پیری پوست کدام ها هستند؟

  • چین و چروک:

چین و چروک های پوستی ناشی از ضعیف شدن میزان کلاژن و الاستین پوست است. در نتیجه این اتفاق، پوست شل می شود و چروک های پوستی ظاهر می شوند.

  • بافت ناهموار پوست:

دلیل بافت ناهموار و خشن پوست، سلول های مرده سطح پوست هستند. زیرا با افزایش سن، سرعت جایگزینی سلول های جدید کاهش می یابد.

  • منافذ باز:

منافذ باز، یکی از اولین نشانه های پیری پوست هستند. با افزایش سن و کاهش الاستیسیته پوست، منافذ به طور قابل توجهی بزرگتر می شوند.

  • لک های تیره:

از آنجایی که با افزایش سن، سرعت چرخه گردش سلولی پوست کاهش می یابد و پوست ملانین بیشتری را حفظ می کند. در نتیجه لک های تیره روی پوست ایجاد می شوند.

چهار نشانه پیری پوست

درمان علائم پیری پوست:

معمولا هر مشکل پوستی به درمان خاصی نیاز دارد؛ اما ما یک شاه کلید برای حل تمام مشکلات ناشی از پیری پوست نیازمندیم. شاه کلید ما ترکیبی به نام رتینول است که تمام علائم پیری پوست را به طور همزمان درمان می کند.

بهترین محصولات پوستی حاوی رتینول:

سرم رتینول پایه و اساس روتین ضد پیری شما است. حالا بهترین محصولات پوستی کره ای که حاوی رتینول هستند را به شما معرفی می کنیم.

سرم رتینول cos de baha همان محصول چندکاره ای است که برای درمان نشانه های پیری پوست به آن نیاز داریم. در ترکیبات این سرم از ویتامین E و هیالورونیک اسید هم استفاده شده است تا تولید کلاژن در پوست تقویت شود و چرو‌ک‌های ریز از بین بروند.

مطابق وبسایت رسمی تیام، این محصول، یک کرم مرطوب کننده ضد پیری هست که با مقادیر زیادی کلاژن و رتینیل پالمینات (فرم پایدار ویتامین A)، فرموله شده است. در واقع، این محصول خطوط و چروک های پوستی را کاهش می دهد و البته که باعث سفت شدن پوست هم می شود و بافت لوشن مانند دارد.

آمپول تونر رتینول ماموند، اولین تونر حاوی رتینول amore pacific هست که به کاهش چروک‌های پوستی کمک می کند؛ بافت پوست را یکدست می کند و ناهماهنگی رنگ چهره را از بین می برد. در واقع، می توان گفت فرمولاسیونش چیزی شبیه به آمپول یا تونری هست که رطوبت خیلی بالایی را وارد ساختار پوست می کند  و خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می دهد.

بهترین دور چشم های حاوی رتینول:

پوست دور چشم نازک ترین و حساس ترین پویست بدن ما است. پس نیاز به مراقبت بیشتر و اصولی تری دارد. استفاده از دور چشم های استاندارد که با ترکیبات اکتیو فرموله شده باشند؛ در درمان چروک ها این ناحیه از پوست بسیار موثر است. تیم لی لی اسکین، بهترین دور چشم های حاوی رتینول را در ادامه به شما معرفی می کند.

دور چشم حاوی رتینول

کرم دور چشم رتینول راک، یک محصول بسیار سبک هست که با رتینول فرموله شده است و کمک می کند تا خطوط پنجه کلاغی، چروک‌های دورچشم و حلقه‌های تیره در این ناحیه برطرف شوند..

کرم دور چشم تیام یک محصول تخصصی برای سفت کردن پوست ناحیه دور چشم است. این کرم دور چشم به افرادی پیشنهاد می شود که مشکل افتادگی، تیرگی و خشکی دور چشم دارند.

این کرم دور چشم عملکرد چندگانه ای دارد. اگر یک محصول همه کاره برای درمان چروک های پیشانی، گردن خطوط اخم و خطوط لبخند می خواهید؛ حتما این کرم دور چشم را انتخاب کنید.

این سرم دور چشم نیز حاوی جنسینگ و رتینال (از مشتقات ویتامین A) هست و برای سفت و روشن کردن پوست دور چشم کاربرد دارد.

این کرم دور چشم نیز از محصولات بسیارمعروف کره ای است. و برای رفع تیرگی و درمان چروک های دور چشم کاربرد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!