بالم هیمیش

نقد و بررسی بالم پاک کننده آرایش هیمیش

بالم پاک کننده آرایش هیمیش می تواند به راحتی آرایش، گرد و غبار و کثیفی را بدون ایجاد احساس خشکی از سطح پوست پاک کند. در این بلاگ به بررسی این بالم پاک کننده می پردازیم.

بسته بندی بالم پاک کننده heimish چگونه است؟

بسته بندی این بالم، از جنس پلاستیک سبک است. یعنی؛ بعد از اتمام محصول، می توانید از جعبه آن استفاده های دیگری داشته باشید. جدای از آن، درب محصول از 2 قسمت تشکیل شده است که اولی جای کاردک و قسمت پایینی ظرفی برای خود محصول است. همه محصولات بالم پاک کننده مطمئناً برای سفر مناسب هستند و لازم نیست از ریختن محصول بترسید. بنابراین، جابه جایی آن مطمئناً برای شما بسیار آسان خواهد بود.

بسته بندی بالم پاک کننده آرایش هیمیش

نحوه استفاده از بالم پاک کننده آرایش کره ای محبوب:

این محصول در واقع حالت جامد دارد و مانند روغن پاک کننده یا میسلار واتر نیست. بالم هیمیش، بلافاصله بعد از اینکه به پوست زده می شود؛ ذوب می شود و به راحتی روی پوست پخش می شود. برای حفظ بهداشت، حتما از کاردک استفاده کنید. پس از اینکه بالم را روی صورت خود مالیدید؛ به آرامی ماساژ دهید تا آرایش و آلودگی پاک شود، سپس صورتتان را با آب بشویید.

بالم آل کلین Heimish به عنوان اولین مرحله برای دابل کلینزینگ پوست مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین پس از استفاده از آن باید همچنان صورت خود را با شوینده مناسب صورت بشویید.

بافت بالم پاک کننده آرایش هیمیش

عملکرد بالم پاک کننده آرایش هیمیش به چه صورت است؟

این بالم پاک کننده، قادر است آرایش، گرد و غبار و کثیفی را به راحتی از سطح پوست تمیز کند. نیازی به استفاده از پد کتان یا چیز دیگری نیست؛ کافیست آن را به آرامی روی صورت خود ماساژ دهید و پوستتان از هرگونه آلودگی پاکسازی شود. حتی آرایش های ضد آب مانند ریمل را به طور کامل و بدون هیچ گونه باقیمانده ای تمیز می کند. اگر پوست چربی دارید؛ این بالم باعث چرب تر شدن پوست شما نمی شود و حتی باعث ایجاد آکنه نیز نمی گردد. این محصول در آزمایشگاه مورد آزمایش قرار گرفته است و بنابراین قطعا برای انواع پوست از جمله پوست های حساس ایمن است.

باید گفت این بالم پاک کننده آرایش، برای پوست های مستعد آکنه نیز مناسب است. زیرا قادر است به آرامی صورت را پاکسازی کند و در عین حال، رطوبت طبیعی پوست را از بین نبرد. بنابراین، پوست شما، تمیز و مرطوب باقی می ماند. پس از چند هفته استفاده از این محصول قطعا تغییراتی از جمله روشن شدن پوست، محو شدن چروک های ریز و از بین رفتن جوش های سرسیاه در بافت پوست خود مشاهده خواهید کرد.

بافت بالم پاکننده آرایش هیمیش

یکی از ترکیباتی که در این محصول توجه متخصصین پوست را جلب کرده است؛ کره بوتیروسپرموم پارکی (شی) است که برای درمان لکه های تیره، محو کردن چین و چروک هایی که روی صورت شروع به ظاهر شدن کرده اند و همچنین، درمان اثرات آفتاب سوختگی پوست مفید است.

آیا بالم هیمیش باعث سوزش چشم می شود؟

خیر، این بالم پاک کننده باعث سوزش چشم شما نمی شود. حتی اگر به صورت تصادفی مقدار کمی از بالم به داخل چشمتان برود؛ هیچ دردی احساس نخواهید کرد.

بالم پاک کننده heimish برای چه کسانی مناسب است؟

برای انواع تایپ های پوستی مناسب است. برای خانوم های باردار و کسانی که پوست حساس و مستعد آکنه ای دارند نیز پیشنهاد می شود.

آیا به رفع جوش های سرسیاه کمک می کند؟

بله، این بالم، بلافاصله بعد از تماس با صورت ذوب می شود و تمام آلودگی های روغنی پوست را در خود حل می کند. بنابراین، به درمان جوش های سرسیاه نیز کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!