مدرن ترین و شیک ترین مدل موی کوتاه پیکسی

مدرن ترین و شیک ترین مدل موی کوتاه پیکسی

اگر شما موهایتان را هرگز تا بالای چانه کوتاه نکرده باشید؛، کوتاه کردن پیکسی می‌تواند برایتان بسیار هیجان انگیز باشد. کوتاه کردن مو تغییرات زیادی روی چهره شما ایجاد می کند. زمانی کهموهایتان را کوتاه می کنید؛ رشد موهایتان کمی طول می کشد. مدل موی پیکسی می تواند ظاهری تازه و مدرن به شما بدهد.

مدل موی پیکسی می تواند برای موهای بسیار کوتاه، بلند، صاف یا مجعد عالی باشد. بنابراین، اگر موهای کوتاه را می پسندید؛ حتما مدل موی پیکسی را امتحان کنید. در این بلاگ از مجله لی لی اسکین، بهترین مدل های موی پیکسی کوتاه را ببینید.

مدل موی ژولیده پیکسی برای خانوم ها

مدل موی ژولیده پیکسی برای زنان

مدل موی پیکسی می تواند از صاف و کم حجم به نظر رسیدن موهای کوتاه شما جلوگیری کند. برای انجام این کار، با استفاده از یک اتوی صاف کوچک تا متوسط، موج های نرم روی موهایتان اضافه کنید تا موهای خود را به این روش حالت دهید. سپس برای جلوه ای شیک آن را به آرامی تکان دهید و با اسپری یا ژل مو، حالت موهایتان را فیکس کنید.

مدل موی پیکسی برای موهای مجعد

مدل موی پیکسی برای موهای مجعد

آیا موهای مجعد دارید؟ می توانید یک مدل موی پیکسی را انتخاب کنید. چرا برای برجسته کردن حجم طبیعی موهایتان، مدل موی پیکسی را امتحان نمی کنید؟ برای حفظ حالت فرهای خود، از موس مو استفاده کنید و موهای خود را با استفاده از سشوار خشک کنید.

مدل موی پیکسی موج دار برای زنان

مدل موی پیکسی موج دار برای زنان

نکته کلیدی برایمدل کوتاهی پیکسی مواج این است که با بافت و حرکت طبیعی موهایتان کار کنید. از آرایشگر خود بخواهید تا جایی که موهای شما به طور طبیعی انحنا پیدا می کند؛ کوتاهی مو را ادامه دهد تا لایه های موهای شما حالتی دلپذیر داشته باشد.

مدل موی پیکسی باب

مدل موی پیکسی باب

آیا جرات انجام یک مدل موی پیکسی کامل را ندارید؟ پس یک مدل بلند که تقریباً شبیه باب است را انتخاب کنید. سپس موهای خود را یک طرفه شانه کنید تا شیک و مد روز به نظر برسد.

مدل موی پیکسی صاف شده

مدل موی پیکسی صاف شده

برای ایجاد ظاهری خیس به موهای خود اسپری مو بزنید و برس بکشید. این استایل، یک مدل موی شیک و هوشمند است که می‌توانیداز آن استفاده کنید. این کار، موها را از صورت شما دور می کند و به شما امکان می دهد روی کارهای خود تمرکز کنید.

مدل موی پیکسی براق و یک طرفه

مدل موی پیکسی براق و یک طرفه

این مدل شبیه به پیکسی صاف شده است؛ اما قسمت جلوی آن یک طرفه شده است. برای این مدل، موهای خود را به صورت مورب به سمت یک طرف برس بزنید. در انتها با اسپری های فیکس کننده کار را به پایان برسانید. شما می توانید این استایل را به عنوان ظاهر روزانه خود داشته باشید.

  • فروشگاه لی لی
  • مهر 7, 1402
  • 785 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!