ایده های جذاب و شیک آمبره مو در سال 2023

ایده های جذاب و شیک آمبره مو در سال 2023

یک رنگ موی جدید می تواند ظاهری جذاب به شما بدهد. به خصوص زمانی که موهای آمبره دارید. Ombré در زبان فرانسوی به معنای “سایه” است و این روش رنگ مو شامل “سایه زدن” از یک رنگ مو به رنگ دیگر است. معمولاً با ریشه های تیره تر شروع می شود و به تدریج به سمت نوک مو روشن تر می شود.

موی آمبره در انواع مختلفی عرضه می شود که متناسب با طول مو، نوع مو و نوع رنگی که انتخاب می کنید؛ متنوع است. از آنجایی که در این مدل، ریشه‌های تیره طبیعی شما معمولا دست نخورده باقی می‌ مانند، نیازی به مراجعه های مکرر به سالن های آرایشی برای رنگ ریشه و رنگساژ ندارید.

سامبره

سامبره

سامبره در واقع، مخفف عبارت “Soft ombre” است. این تکنیک رنگ مو، یک اثر گرادیان ظریف است. تغییر رنگ شدید نیست اما همچنان قابل توجه است و به موهای شما بُعد می بخشد. در این این تکنیک رنگ مو از سایه های تیره و متوسط استفاده می شود و انتهای ساقه مو فقط چند درجه از رنگ طبیعی موهای شما روشن تر است.

موی آمبره قهوه ای خاکستری

موی آمبره قهو ای خاکستری

استایل خود را با استفاده از آمبره جذاب تر کنید. به کمک اثر گرادیان آمبره، موهای روشن شده شما حجیم تر به نظر می رسند.

آمبره موهای تیره تا بلوند

آمبره موی تیره تا بلوند

با تکنیک رنگ موی آمبره، لازم نیست کل موهای خود را دکلره کنید. با این حال، توصیه می کنیم از شامپوی بنفش استفاده کنید تا قسمت بلوند خود را در رنگ طبیعی خود نگه دارید.

آمبره موهای تیره تا قهوه ای روشن

آمبره موهای تیره تا قهوه ای روشن

این ترکیب از سایه های قهوه ای متوسط ​​و روشن، همراه با ریشه های تیره، به چهره شما گرما می بخشد. همچنین برای هر رنگ پوستی جذاب است.

آمبره موی آتشین

آمبره موی آتشین

این ترکیب رنگی داغ جذابیت زیادی دارند! سایه های قرمز و نارنجی را در آمبره موهای خود ترکیب کنید تا ظاهری شیک و خاص داشته باشید.

آمبره سبز معکوس

آمبره سبز معکوس

در این نوع رنگ مو، رنگ موهای شما از سایه سبز روشن به تیره تغییر می کند. و اگر احساس ماجراجویی دارید؛ یک رنگ موی غیر متعارف مانند سبز را امتحان کنید و اجازه دهید نوک موهایتان به سبز تیره تغییر رنگ دهد.

  • فروشگاه لی لی
  • مهر 6, 1402
  • 696 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!